Tööde maksumus 440 €


Materjalide maksumus 360 €


Antud konstruktsioon kipsplaadist kaunistab teleka taha kuuluvat seina.Erinevalt mööblist , saab seinu alati ümber värvida või kleepida tapeet. Kahjustusete puhul- kipsplaadist konstruktsiooni parandamine ei ole kulukas ega ei pea ka otsima erinevaid firmasid kes saaksid teha kapile samasugust värvi uue ukse.Tänapäeva kipskonstruktsioonid, mis on valmistatud korraliku tehnoloogia järgi, on kindlad ja vastupuidavad.

Töö maksumus 290 €


Viimistlusmaterjalide, klaasriiulite ning posti maksumus 310 €


Kena vahesein. See konstruktsioon oli algselt mõeldud suure toa ja koridori eraldamiseks, kuid lisades sellele ebastandartne vorm ning kasulikkus, sai seinast eraldamatu osa korterist.

Viimistluse ja paigaldamise kulu 150 €Klaasplokid paigaldatud spetsiaalsesse nišši.

Põranda ümberlõikamine plaadi paigaldamiseks 170 €


Plaadi ja segude maksumus 185 €


Esikus oli vana parkett ning kui otsustati eraldada elutuba esikust ,siis oli tarvis ka põrandal piirid paika seada. Seega pidime jätkama vaheseina juurest tulevat ringjoont, kuid pole just kõige kergem töö, saagida juba maas olevat parketti. Pidi vaeva nägema, et saavutada õiged kõrgused ning, et ühenduskoht näeks ilus välja. Meie ning ka tellija arvates oli töö tehtud 5+ peale.

Lae värvimise maksumus 170 €


Värvi ja tarvikute maksumus 80 €


Lae värvimine suures eluruumis. Ruumi pindala 40 m2

Töö maksumus 0 €


Viimistlus- ja muude materjalide maksumus 0 €


Selle dekoratiivse seina tegime kliendile tasuta. Algselt oli see töö läbirääkimata kuid töökäigus sai ilmselgeks, et teleka tagune sein vajab dekoori. Suurte tellimuste korral me teeme tihti tasuta sarnaseid töid kuna meile on tähtis mitte tööde lõpp ja palk vaid just korralikult ja kenasti tehtud remonditööd.Rahule peab jääma mitte ainult klient vaid ka tööde teostaja ehk ehitaja ise. Tööd on vaja teha hinge ja armastusega, siis see mida tehakse toob rahulolu kõigile sealhulgas iseendale.

Dekoratiivse kivi paigaldustööd 70 €


Dekoratiivse kivi ning segude maksumus 108 €


Kliendi sooviavalduse alusel viimistlesime seina dekoratiivkiviga

Paigaldus- ning maalritööde maksumus 420 €


Paigaldus- ning viimistlusmaterjalide maksumus 380 €


Antud juhul sarnane sein kipsplaadist oli meie poolt kasutatud raamimiseks voodi koha pealt. Veetud on kõik vajalik juhtmestik.Nüüd on väga mugav voodi juures laadida telefoni, töötada sülearvutiga, asetada elektrooniline kell või radio. Tavaliselt asetsevad pistikud standartselt ebamugavates kohtades. Meie aga saame paigaldada need just teile mugavasse kohta. Tänapäeval tehakse kõike ilu pärast, kuid elada pärast sellises korteris või majas on ebamugav. Vahest ohverdame ilu oma töid tehes kuid asendame selle mugavuse ja praktilisusega.

Selle konstruktsiooni valgustuse juhmestiku ja pistikute maksumus 150 €

Selle konstruktsiooni valgustuse juhmestiku ja pistikute maksumus 150 €


Hinnakiri? Kus? Miks ei ole? Küsimused ja vastused...
Miks ehitajatel on harva näha hinnakirja veebilehel. Seda on lihtne seletada. Kuna meie hinnad sõltuvad miljonitest asjaoludest. Kui Te näiteks soovite värvida seinu- see maksab nii umbes 2,5€ m². Teie toas on näiteks 40 m² seinu. Niisiis saab ehitaja 90 €. Tundub päris hea hind- Aga!!! Reeglina ei tule nii välja- lihtsalt tulen ja värvin. Tavaliselt on tarvis katta põrandad, liigutada mööblit, eemaldada liistud, pistikud, lülitid, uksepiidad, katta radikas, üle värvida akna nõlvad jne.
Ja pärast -tarvis panna kõik oma kohale ning, mis tuleb välja?
põrandaliistud siia sinna 25-35 ˆ
ukse piidad siia sinna 10ˆ
põranda katmine 10ˆ
Pistikud, lülitid siia sinna 20ˆ
ja palju palju muud.
Lõppkokkuvõttes on meil summa ligi 150-200€, mis mitte kuidagi ei võrdu 2,5€ m² , mis on n’idatud veebilehel. Just sellepärast on raske välja tuua konkreetne summa ilma eelneva põhjaliku töökirjelduseta.

Kirjeldame näiteks vannitoa remonti. Tihti küsitakse, kui palju maksab vannitoa remont- vastuseks ütleme, et ei tea... Kui palju maksab plaadi paigaldus- oleneb milline on pind, oleneb palju on ruutmeetreid, kui palju tarvis plaati lõigata, milline plaat, kes toob plaadid korterisse, oleneb mis segu kasutatakse, oleneb kui kiiresti vaja vannituba valmis saada... põhjuseid, miks Me nii vastame on tohutult palju.
Keskmine hind üle linna on ca. 9-15€. Kuid tavaliselt te sellist hinda ei saa, kuna enamus korterites on plaatijale palju ebamugavusi. Just sellepärast hind oleneb palju teie konkreetsetest keerukustest.Meie pakume ja soovitame süsteemi, kus Teie isiklikult ei pea tegema midagi, mis on seotud Teie remondiga: Kogu materjali me ostame ja toimetame kohale ise, vajadusel teeme kokkuleppeid korteriühistuga, Teie kohustusse kuulub vaid valida plaat, santehnika, nagid ning lõppviimistlusmaterjalid, kusjuures tavaliselt me toimetame ise kõik selle kohale. Nii on meil palju lihtsam teha tööd ja Teil ei ole peavalu, kust osta seda või teist millest kirjutas ehitaja.
Paneelmaja tavalise vannitoa remondi jaoks on tarvis:
-vana mööbli ja santehnika utiliseerimine
-lammutada plaat
-lammutada uksed
-vedada uus elektrijuhtmestik
-paigaldada uued sanitaartehnilised torud
-valmistada ette pind plaatimise jaoks
-paigaldada uued uksed
-paigaldada uus plaat
-paigaldada uus ripplagi
-paigaldada uued valgustid
-paigaldada uus vee- ja kanalisatsioonisüsteem
-riputada kapid
-paigaldada riiulid
-paigaldada nagid
-ja mitte minna hulluks :)
Kas Te soovite teha seda ise? Või Teile tundub, et kui Te teete iseseisvalt osa töid, säästate palju raha? Kas Teile ei tundu, et selle kõige asemel langeb Teie õlgadele palju probleeme? Kas soovite ise vaeva näha ja säästa lõppkokkuvõttes 300-400 €? Sellisel juhul olge valmis omama ca. kaks nädalat vaba aega, kuna ehitajatel on igapäev midagi tarvis.

Selle konstruktsiooni valgustuse juhmestiku ja pistikute maksumus 150 €

Krohvimis ja maalri tööde maksumus 250 €


Viimistlusmaterjalide maksumus 165 €


Lagi oli lihtsalöt kohutavas seisus. Algul oli vaja lage krohvida see järel pahteldada. Tulemus oli muidugi suurepärane.

Parketi paigalduse maksumus 105 €Põrandaliistude paigaldus selles magamistoas 55 €

Eesti veebilehte, mittetaieliku versiooni kodukale
Русский язык сайта более полная версия
Kvalifitseeritud  tööde teostamine. Garantii 2 aastat. Pikaajalistele klientidele sooduspakkumised! Individuaalne suhtlemine kliendiga. Tasuta üldine projekti visand. Soovitused disaini ja interjööri küsimustes.

profimak@profimak.ee        tel. +37258070708
Заблокированная информация
last update aprill / 2020